Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Правила догляду за ювелірними прикрасами

1.1. Ювелірні вироби зберігаються в спеціальних футлярах в сухому темному місці подалі від впливу температур і прямих сонячних променів.

1.2. Щоб уникнути механічних пошкоджень, подряпин і розривів, вироби не носяться при переміщенні важких об'єктів і твердих предметів, при заняттях спортом тощо.

1.3. Золоті вироби не повинні взаємодіяти з лужними миючими засобами, речовинами, які містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки, а також іншими хімічними реактивами.

1.4. Натуральний дорогоцінний камінь потребує особливого догляду.

1.5. Прикраси потрібно знімати при занятті переміщенням важких об'єктів і твердих предметів, водними процедурами і під час сну для попередження деформації і втрати цілісності форми виробу.

1.6. Вироби з перлинами і янтарем погано витримують надмірну вологу, високу температуру і сонячне світло.

2. Гарантійне обслуговування

2.1.Безстрокове гарантійне обслуговування поширюється на всі види товарів, крім тих, які за своєю структурою мають рухомі елементи. На такі прикраси гарантійне обслуговування дійсне протягом 2 (двох) років.

2.2. Безстрокове гарантійне обслуговування у будь-якому разі поширюється на такі послуги, як ультразвукова чистка, полірування, заміна або вставка кубічного цирконію (у разі вини виробника або клієнта), заміна пружинки в замку (браслету, кольє, ланцюжка). Нормативні втрати металу складають: при поліруванні – 1%, при поліруванні високої чистоти – 2%, при чищенні ультразвуком – 0,5%.

2.3. Доставка на чистку, полірування, заміну або вставку кубічного цирконію, заміну пружинки в замку здійснюється за рахунок Замовника.

2.4. Можливість ремонту у будь-якому разі розглядається індивідуально, використовуючи експертну оцінку ювелірів.

2.5. Дані умови не розповсюджуються на вироби, що експлуатуються без дотримання правил по догляду та зберіганню ювелірних виробів.