Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Як не помилитися при виборі каблучки з діамантом

Як не помилитися при виборі каблучки з діамантом

Хочете зробити подарунок коханій жінці, мамі, доньці-своїм безцінним людям в житті? Вони дарують Вам любов, а Ви хочете віддячити за неї? Не секрет, що кожній жінці дуже подобаються діаманти, і хоч раз в житті вона уявляла, як каблучка з каменем буде виблискувати на її руці. Будьте впевнені в тому, що вони-краще рішення проблем і прекрасний подарунок.

Не знаєте як правильно підібрати каблучку з діамантом?

Довіряйте власному смаку, а краще-розкажіть про нього консультанту ювелірного магазину. Ви зможете розповісти про всі свої бажання, уявлення і очікування виробу. Можливо, вам подобаються широкі каблучки або ви віддаєте перевагу вузькій формі, а може Ваша каблучка з діамантом буде заручальною, і ця краса стане кроком до такого заповітного "Так"? Про все це Ви зможете дізнатися у консультантів магазинів, і в нашому ювелірному будинку "Діадема" Вам також з радістю допоможуть.

Думаєте де купити потрібну каблучку з діамантом?

Ми впевнені, що кожен ювелірний магазин надасть таку можливість, і ви не залишитеся без заповітної каблучки. Наш ювелірний будинок "Діадема" індивідуально підходить до кожного клієнта, знаходить те, що саме хоче покупець і підбирає особливу каблучку з діамантом, яку ви зможете купити. Персонал ювелірного будинку Вас вірно проконсультує, так що будьте впевнені, що з порожніми руками, незадоволеними і розгубленими від нас ви точно не підете!

Не знаєте яка ціна каблучки з діамантом?

Ми думаємо, що для найважливіших людей в житті ніяких грошей не шкода. Особливо, якщо про це мріє Ваша дружина або Мама. А бути виконавцем мрії дочки-це найбільша цінність. Папа може все. Ви повинні розуміти, що діаманти-одні з найдорожчих каменів у світі, і їх ціна буде великою і іноді навіть «кусатися»! Ювелірний будинок «Діадема» ставить собі позицію: «Ціна відповідає якості». Тому ціна каблучки з діамантом може коливатися в межах 4-18 тис. гривень залежно від розміру каменю і каблучки. У будь-якому випадку, потрібну ціну Вам обов'язково допоможуть підібрати наші консультанти.

Вам подобається золота каблучка з діамантом?

Вибір каблучок і їх металу-справа дуже скептична. Комусь подобається срібло, а хтось сходить з розуму від золота. Вибирати лише Вам, але ви повинні розуміти, що золото-метал дуже стійкий і більш довговічний. Погодьтеся, краще доплатити більше і точно знати, що ця річ буде служити вам довгий час.

Золота каблучка з діамантом-найбільш красивий і романтичний виріб, який є. Це прекрасний подарунок, який запам'ятається на все життя. І пам'ятайте, ювелірний будинок «Діадема» виконає будь-яку Вашу мрію!


Попередній запис Наступний запис