Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Все, що Вам необхідно знати про каблучки з діамантом

Все, що Вам необхідно знати про каблучки з діамантом

   Перш ніж приступити до купівлі каблучки з діамантом, вивчіть, які чинники впливають на формування ціни. Існує безліч підручників, де описано, як обирати якісний діамант, проте якщо у Вас є лише декілька хвилин, ми підготували короткий аналіз.

   Потрібно розуміти, що діамант - це алмаз, який був оброблений ювеліром.

   У ювелірній індустрії виділяють чотири критерії оцінки діаманта. Саме ці показники впливають на формування його ціни. Подібна норма використовується, як міжнародний стандарт алмазної промисловості.

Класифікація «4C» наступна:

  1. Огранка
  2. Чистота
  3. Колір
  4. Вага в каратах

Колір діаманта: колір діамантів оцінюється за 23-бальною шкалою, яка коливається від «D» (безбарвний) до «Z» (яскраво-жовтий). Відмінності між шарами кольору можуть бути настільки незначними, що вони невидимі для неозброєного ока. Однак, є дуже велика різниця в якості і ціні. У природі алмази існують всіх кольорів веселки. Найбільш виражені в колірній палітрі від безбарвних до яскравого жовтого.

Багато століть ідеалом був безбарвний. Коли ми маємо на увазі оцінку кольору діаманта - це відповідно говорить про відсутність кольору в ньому.

Чистота діаманта: алмаз насамперед - продукт роботи природи. І як все творіння природи має свої фізичні вади, які називаються включеннями. Включення - це дефекти, також залишки інших мінералів, інші дрібні характеристики, які спотворюють заломлення світла через межі. Алмаз вважається повністю чистим, якщо не містить в собі домішків.

Огранування діаманта: один з ключових чинників, який формує загальну красу діаманта. При поганому огрануванню він буде виглядати тьмяно, навіть при ідеальних показниках чистоти і кольору.

Огранування - це той самий процес перетворення з алмазу в діамант, який робить його візуально великим, приховує домішки і покращує колір. Завдяки якісному огрануванню можна отримати бонус в інших факторах, таких як вага в каратах, чистота і колір.

Вага діамантового карата: це вимір ваги діаманта. Один, карат дорівнює 0,2 грама. Частини карата вимірюються до десятих, іншими словами, до другої цифри після коми. Все, що менше 0,01 карата вважається дрібною часткою. Діаманти до 0,29 карата - дрібними, від 0,3 до 0,99 карата - середні, а понад 1 карата - великими. У ювелірній торгівлі прийнято позначати вартість за 1 карат. Щоб дізнатися справжню вартість каменю, потрібно помножити ціну 1 карата на його масу.

Все, що потрібно знати про каблучки з діамантом

   Після вивчення інформації про характеристики якості діамантів, ми готові допомогти Вам у виборі, для цього варто лише прийти в магазин DIADEMA. Там ви зможете наочно розібратися, які характеристики діамантів впливають на красу каменю. Наші консультанти з радістю нададуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть підібрати діамант, який буде вам до душі.


Попередній запис Наступний запис