Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Декілька варіантів нестандартних прикрас на випускний

А ми продовжуємо тему випускного вечора, адже ця довгоочікувана подія вже так близько. Всі в передчутті чекають цього дня, шукають вбрання і прикраси, якими зможуть підкорити всіх оточуючих. Ювелірна компанія "Diadema" підготувала для вас п'ять нестандартних варіантів прикрас на випускний, які точно не залишаться без уваги.


  1. Сережки-кафи - такі сережки полюбляють багато модниць, адже вони виглядають дуже стильно і ефектно. Їх головна особливість полягає в тому, що завдяки своїй формі, вони привертають увагу до ваших вушок.

  2. Іменне кольє - така прикраса буде не тільки гарно виглядати на шиї, але і привертати погляди оточуючих. Воно приносить в образ безсумнівну індивідуальність.

  3. Каблучка на фалангу - вона викликає інтерес у багатьох дівчат, так як його можна носити не тільки окремо, а й комбінувати з іншими каблучками. Це зробить ваш образ нестандартним і досить яскравим.

  4. Сережки-трансформери - це один з головних трендів цього року. Унікальність таких сережок полягає в тому, що цей виріб поєднує в собі дві сережки, знявши нижню частину (підвіску), виходять класичні сережки. Ви зможете їх одягати, як на урочисті заходи, так і на кожен день.

  5. Вантажні прикраси - аксесуари, які будуть в моді завжди. Незвичайні, масивні, яскраві, з дорогоцінним кольоровим камінням - таке поєднання не залишить байдужим нікого. У Ювелірній компанії "Diadema" підібрана ціла колекція таких прикрас, щоб ви виглядали неперевершено! Ви можете перейти в розділ "колекції" і побачити всі найнезвичайніші вироби.


Бажаємо кожній виглядати бездоганно на найголовнішому вечорі!

Попередній запис Наступний запис