Інтерент-магазин:
Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 21:00
сб-нд з 9:00 до 21:00
Хочу

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

1. На Продукцію, придбану на сайті diadema.ua надається гарантія відповідно до чинного законодавства  - 2 роки, якщо інше не вказаноу супровідній документації на товар , в розрахунковому документі.

2. Адміністратор сприяє в розгляді звернень Покупців у зв’язку з настанням гарантійних випадків, в той час як забезпечення виконання гарантійних зобов’язань покладається на Продавця.

3. Гарантійне обслуговування не поширюється на ювелірні вироби, які були пошкоджені через неправильну експлуатацію.

4. Правила взаємодії сторін при настанні гарантійних випадків

4.1.  Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру.

4.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

4.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

4.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (Законі України 1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).

4.5. Повернення грошових коштів Адміністрацією/Продавцем  здійснює на банківську карту, з якої здійснювалася оплата Замовлення Покупцем , а якщо оплата здійснювалась без використання банківської карти - на банківську карту, яка  вказана у заяві Покупця або готівкою.

4.6. Товар, що придбаний НЕ через Сайт, поверненню у відповідності до п.п.8.1 не підлягає (Постанова Кабінету міністрів України 172 від 19.03.1994 року)

5. Адміністрація забезпечує сервісне обслуговування ювелірних виробів, які придбані через сайт , яке включає  чистку, полірування, заміна або вставка кубічного , ремонтні роботи , заміну пружинки в замку: ланцюжків, браслетів, кольє.