Інтерент-магазин:
Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 21:00
сб-нд з 9:00 до 21:00
Хочу

Доставка і оплата

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Термін виконання замовлення, як правило, становить від 3-х до  5-ти днів. Після оформлення замовлення оператор контакт-центру вкаже орієнтовну дату отримання обраного Вами товару.

Доставка оплачується Адміністрацією сайту ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ПОНАД 3600 ГРН.

Будьте уважні, при оформленні товару вкажіть ім'я та прізвище людини, яка буде отримувати відправлення, а також уточніть номер відділення «Нової Пошти». Зверніть увагу, що комісію за післяплату ( 2% від суми післяплати + 20 грн) сплачує у відділенні «Нової Пошти» замовник.

ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ


Кур’єрська доставка здійснюється лише за умови повної передплати або за умови придбання товару на суму від 20 000 грн .

Доставка з послугою кур'єра товару на суму від 20 000 грн здійснюється за рахунок Продавця.ЯК ЗАБРАТИ ЗАМОВЛЕННЯ З ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Ви отримаєте СМС-повідомлення від компанії «Нова Пошта» на свій номер телефону з вказаним номером накладної і відділенням, де зможете забрати відправлення. Для Вашої зручності, відправлення буде зберігається у відділенні протягом 7 діб. По закінченню зазначеного терміну відправлення повертається Адміністрації сайту.


При отриманні замовлення, для уникнення непорозумінь, Ви обов'язково повинні мати документи, що підтверджують Вашу особу.


Оплата

Карткою VISA та MASTERCARD

При оформленні замовлення Ви маєте можливість зробити оплату як карткою VISA, так і Mastercard. Оператор контакт-центру передзвонить в зручний для Вас час з 9:00 до 21:00 для уточнення деталей переказу коштів, підтвердження замовлення тощо.

Персональні дані замовника обробляються тільки з його згоди. Адміністрація сайту гарантує конфіденційність персональних даних.

Всі запитання Ви можете з'ясувати по телефону гарячої лінії (067) 328-00-37 з 9-00 до 21-00.