Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Яку каблучку варто подарувати коханій дівчині

Каблучка — це не лише атрибут заручин чи одруження. Скажімо, якщо ви перебуваєте достатньо довго у відносинах, або відчуваєте впевненість у власних почуттях — то каблучка може стати чудовим подарунком на річницю чи день народження. Також не варто забувати про те, що інколи найкращий подарунок — це подарунок без приводу.

Каблучка для дівчини на день народження повинна бути особливою. До прикладу, каблучка у вигляді корони з кубічним цирконієм буде не просто гарним подарунком, а й стане уособленням характеру дівчини, її краси та величності. Якщо ж говорити про виявлення власних почуттів, то у цьому випадку краще обрати каблучку з написом “I love you” або у формі серця. Такий подарунок “скаже” всі слова за вас.

На спільну річницю варто дарувати ніжну прикрасу. Фалангові каблучки на піку популярності. Фалангова каблучка стане ідеальним доповненням до щоденного образу і завжди нагадуватиме про теплі почуття. Сюди ж можна віднести каблучки у формі бантика та потрійні каблучки, вони чудово виглядатимуть на пальцях коханої.

Прикраса, подарована без приводу, не обов’язково повинна бути скромною. Все залежить від вашої цілі. Якщо ви вирішили просто приділити увагу коханій — обирайте срібні каблучки з нестандартним дизайном. Це може бути подвійна каблучка або каблучка із додатковим елементом. Золоті каблучки із кубічним цирконієм також будуть хорошим варіантом подарунку. Надавайте перевагу унікальним моделям, що ідеально доповнять характер дівчини.

У будь-якому із зазначених випадків варто звернути увагу на стильові переваги другої половинки. Каблучка, що ідеально підкреслить темперамент та стиль дівчини, стане щоденним атрибутом та найкращим проявом вашої уваги.

Попередній запис Наступний запис