Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Які ювелірні прикраси варто дарувати чоловікам

Найчастіше, з ювелірних прикрас, чоловіки носять лише обручку. Це символ одруження і відданості своїй дружині. Але насправді, є дуже багато інших прикрас, які підкреслять силу і мужність кожного.


Чоловічі ювелірні вироби існували ще в стародавні часи, і по сьогоднішній день — не втрачають своєї популярності. Зараз можна побачити великий асортимент прикрас, виконаних з різного металу, класичні або прикрашені камінням. Якщо ви хочете приємно здивувати свого чоловіка, батька або брата, Ювелірна компанія "Diadema" підготувала для вас кілька відмінних варіантів подарунків для рідної людини.


Одним з найкращих подарунків буде браслет. Такий аксесуар можна підібрати як на кожен день, так і для виходу на урочисті заходи. У даній ситуації, потрібно враховувати стиль чоловіка. Якщо він віддає перевагу діловому — можна вибрати класичний браслет, який підійде на кожен день і під будь-який костюм.


Запонки — цей аксесуар повинен бути у кожного. Він підкреслить статус і солідність чоловіка. Запонки можуть бути різними: із золота, срібла, прикрашені діамантами або перламутром. Тут важливо враховувати на які заходи чоловік буде їх носити. Якщо в повсякденному житті він вважає за краще надягати сорочку, тоді вибір можна зупинити на золотих або срібних запонках без вставок каміння. Якщо ж ви знаєте, що таку прикрасу він буде надягати виключно на ділові зустрічі — можете підібрати запонки з кубічним цирконієм або невеликими діамантами.


Також, на подарунок чоловікові можна піднести ланцюжок. Перевагою такої прикраси є те, що під неї можна підібрати ще й хрестик. В такому випадку, цей подарунок буде не тільки стильним, а й стане для чоловіка символом віри і оберегом.

Попередній запис Наступний запис