Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Які прикраси варто поєднувати із вишиванкою

Вишиванка вже давно стала трендом в одязі. Її одягають на червоні доріжки, комбінують з діловим стилем, в ній перші леді з’являються на світських зустрічах. Більше того, дизайнери радять звернути увагу на вишиванку і в повсякденному житті. Наприклад, поєднання джинсів та блузи із національною символікою виглядає дуже стильно. Проте будь-який образ вважається незавершеним без прикрас.


Сережки з кольоровим камінням чудово будуть виглядати із сукнею-вишиванкою. Проте до розміру таких сережок потрібно підходити з обережністю, адже увага й так акцентується на кольорі та його поєднанні з вишивкою. Наприклад, сережки з топазом ніжно-блакитного кольору виглядатимуть гармонічно із вишиванкою, що має узори блакитного, синього та бірюзового кольорів. А сережки із червоним гранатом підійдуть під класичну вишиванку із вишневими та багряними узорами.


Прикрасу на шию під вишиванку потрібно обирати мінімалістичну, адже на одязі вже є яскравий принт. Наприклад, цепочка тонкого плетіння із кулоном або іменне кольє гарно доповнить образ.


Каблучки стануть ключовими елементами в образі. Їх можна комбінувати із сережками, проте обирато варто схожі прикраси. Фалангові каблучки варто використовувати в тому випадку, якщо не одягаєте більше ніяких прикрас, окрім кольє, так вони будуть виглядати гармонічно.

Тут доречними будуть каблучки із масивним кольоровим камінням, що додають неабиякого шарму образу та підкреслюють українську символіку.

Попередній запис Наступний запис