Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Які прикраси варто обрати цього літа

Якщо ви знаєте про останні новинки та тренди -  півшляху до успіху вже пройдено. Важливо вміти комбінувати повсякденний та святковий одяг із стильними прикрасами, адже без прикрас будь-який образ вважається незавершеним. Отже, декілька трендових ювелірних виробів цього сезону.


Цьогоріч так звана “золота середина” - відсутня. У моді прикраси мінімалістичні або ж дуже масивні. До прикладу, браслети тонкого плетіння дуже витончено будуть виглядати на вашій руці. Так само, як і масивні браслети із вставками каміння або мінімалістичним дизайном. А поєднання обох варіантів на одній руці - найтрендовіша новинка у світі ювелірних виробів.


Якщо браслет - це додатковий аксесуар, то сережки - основний у будь-якому образі жінки. Цього літа під довгі сукні та сарафани з квітковим принтом доречно будуть виглядати сережки-конго або сережки-пусети. Сережки із масивним камінням також будуть доречними під літні луки, адже у моду повертається вінтажний стиль.


Стосовно каблучок, то тут актуальними прикрасами цього сезону стали ті самі знамениті фалангові каблучки. Це не лише вишукана прикраса, але й ідеальне доповнення до щоденного образу. Елегантне плетіння, вставки з кубічного цирконію або дорогоцінного каміння - фалангові каблучки дуже різноманітні.  


Обираючи прикраси, варто керуватися не лише їх актуальністю, але й вашими бажаннями. Якщо ви не дуже полюбляєте масивні сережки, які зараз в тренді - обирайте пусети. Не варто поєднувати масивні кольє з масивними браслетами, краще обирати мінімалістичні кольє та масивні браслети. Ось і все, секрет вашого вдалого вигляду - відчуття стилю та ювелірні вироби магазину “Diadema”.

Попередній запис Наступний запис