Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Які фактори варто враховувати при виборі обручок

З чого почалася історія обручок?

Насправді, версії розходяться. Одні дослідники вважають, що вперше традиція обмінюватися обручками виникла в Стародавній Греції, інші - приписують цей звичай Стародавньому Єгипту, де закохані дарували одне одному обручки з осоки, яку збирали на берегах Нілу.


Але що цікаво, в наші дні обручка не втратила свого первісного значення. Його кругла форма, яка не має початку і кінця, символізує безкінечність і вічну любов.


Який дизайн обручок краще вибрати?

Перше, що цікавить молодят - це те, які обручки вибрати: класичні або ж з різними варіантами дизайну?

На сьогоднішній день існує дуже багато різних моделей, тому все залежить тільки від вашого смаку і стилю. Примірявши кілька варіантів, купуйте ті, від яких ви відчули позитивну енергетику.

Як правильно визначитися з розміром обручок?

Роблячи вибір, врахуйте той факт, що обручка буде у вас на руці постійно. Дуже важливо точно вибрати розмір: каблучка не повинна бути впритул, але при цьому, і не повинна легко зніматися з пальця.

Як виявляється, це зробити не так вже й просто. Залежно від сезону, часу доби - палець може трохи змінювати свій розмір. На ці зміни впливає багато чинників: кількість випитої рідини, погодні умови, фізичні навантаження і загальний стан організму. Щоб вибрати обручку за розміром більш точно, рекомендується приміряти його в спокійному стані і в помірну погоду.

Попередній запис Наступний запис