Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Які бувають види обручок

Весілля навесні - сонячна, романтична та радісна подія! Адже весна є символом початку нового життя в природі, і у взаєминах! Вважається, що молодих, які поєднали свої долі в цей період, весняне сонце буде супроводжувати протягом усього сімейного життя! І, звичайно ж, головний символ створення нової сім'ї - обручка! Які ж існують види обручок? Давайте розглянемо.


Класичні обручки


На сьогоднішній день ви можете побачити масу варіантів обручок, але класичні - залишаються популярними в усі часи. Вважається, якщо ви зупинили свій вибір на класичних обручках, то ваше сімейне життя буде таким ж гладким, як каблучка, а щастя - нескінченним, як і форма прикраси.


"Американки"


Прямі весільні обручки не дуже зручно носити. Але найбільша їх перевага в тому, що вони виглядають дуже стильно і лаконічно. Зазвичай, такі каблучки прикрашають камінням або візерунками, що додає виробу особливої привабливості.


"Бочонок"


Обручка «бочонок» підійде всім, хто вважає за краще строгий стиль без зайвих деталей. Така каблучка відрізняється від інших товщиною і об'ємом. Її неможливо не помітити на руці, але при цьому, воно дуже стримана.


Обручки з білого золота


Обручки з білого золота мають безліч переваг, які підтверджують популярність і затребуваність таких каблучок: холодний відтінок привертає увагу оточуючих, дозволяючи висловити індивідуальність власника і підкреслити тонкощі стилю.


Попередній запис Наступний запис