Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Як вибрати каблучку для заручин?

Як вибрати каблучку для заручин?

   Ви все ж таки зважилися зробити їй пропозицію. Нарешті зустріли обраницю, ка гідна отримати ідеальну каблучку на заручини. Але у вас на шляху стає тонна матеріалу, який потрібно вивчити перед пропозицією. Скільки потрібно витратити на каблучку? Який стиль підійде саме для неї?

   У цій статті ми дамо відповіді на всі ваші запитання. Перед тим, як ви займетесь пошуком прикраси, дотримуйтесь цих порад, і тоді гарантовано знайдете каблучку її мрії за ціну, що навіть зможе ощасливити вас.


1.Вивчіть варіанти

   Ми рекомендуємо вам почати з пошуку інформації про види дорогоцінних каменів, металів і їх властивостей, перш ніж йти до магазину. Важливо отримати базове уявлення про критерії оцінки діамантів, кольору золота або платини, відмінності цирконію від інших дорогоцінних каменів. Так як кожен з цих факторів впливає на загальну вартість каблучки для заручин. Вивчення подібної інформації допоможе зрозуміти які чинники будуть для вас найбільш важливими при виборі.


2. Знайдіть її стиль

   Дуже важливо знайти ідеальну каблучку для заручин, яка підійде під стиль життя вашої обраниці. Якщо її робота пов'язана з медициною, рукоділлям або ручною працею, то в повсякденному житті краще підходить практичний і простий дизайн. Стиль повинен поєднувати класику і підходити як до джинсів, так і до коктейльної сукні, і з часом бути досить пристойною, щоб одягти її на 20 річний ювілей спільного життя.


3. Сплануйте бюджет

   Визначення вашого бюджету - це найважливіший крок, який вам необхідно зробити, перед тим, як піти до ювелірного магазину. Каблучки з діамантами можуть варіюватись за ціною, заснованої на ряді чинників. Навіть ціна в 1 карат може доходити до десятків тисяч доларів.


4. Задавайте багато запитань

   Можливо, каблучка, яку ви хотіли, вам не сподобалась при особистому ознайомленні. Тоді попросіть продавця показати інші стилі, щоб можна було б підібрати інший варіант. Або, може бути, ви не розумієте, чому певні каблучки стільки коштують. Завжді добре підготувати теорію і задавати багато запитань. Так як не завжди зрозуміло, чому різні аспекти виробу в кінцевому підсумку коштують більше ніж інші.


5. Дізнайтесь про всі знижки, бонуси і можливості повернення

   Вже після всієї виконаної роботи, що ви зробили, потрібно обов'язково ознайомитися з бонусними програмами та можливостями повернення прикрас. Наприклад, в магазинах DIADEMA існують тематичні знижки під час свят, бонусна накопичувальна картка і знижки на коштовні та напівкоштовні камені.  Також можливе повернення і обмін товару у разі, якщо вироби не підійшли покупцеві. Завжди приємно знати, щоб не сталося, ви отримаєте каблучку, яке точно підходить вам, та щей із сприятливою знижкою. Подібні програми допоможуть вам відчути себе більш впевнено в своїй первісній покупці.


6. Сховайте каблучку в надійному місці

   Якщо ви бажаєте зробити сюрприз, обов'язково заховайте каблучку там, де вона ніколи його не побачить. Однак переконайтесь, що місце, в якому ви ховаєте каблучку, безпечне. Останнє, що вам коли-небудь знадобиться - це щоб каблучка зникла. Подумайте про схованку, особлико якщо каблучка там буде тривалий час.


7. Зробіть пропозицію руки і серця!

   Без коментарів. Просто дійте!

Попередній запис Наступний запис