Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Як таємно дізнатися розмір пальця дівчини?

Як таємно дізнатися розмір пальця дівчини?

   Одне з найбільш поширених питань в ювелірній індустрії - це розмір каблучки, коли вам потрібно зробити сюрприз, чи придбати ту саму каблучку, після якого вона скаже “Так”. Ми розповімо вам декілька способів, як бути максимально секретним і дізнатися заповітні цифри, аби уникнути неприємного сюрпризу.


Будьте спритним

   Якщо ви збираєтеся зробити їй пропозицію, потрібно буде обережно розпитати її переваги в каблучках. Наприклад, ви можете вдавати, що збираєтесь купити прикраси для своєї мами/сестри/тітки/племінниці і таким чином можете дізнатися, що їй подобається в аспекті металу або типу каменю.


Запитайте в її друзів

   Ще один спосіб дізнатись розмір каблучки полягає в тому, щоб дізнатись інформацію у однієї з її подруг. Попросіть подругу разом з вашою дівчиною пройтись, заради втіхи, по ювелірним крамницям і зібрати всю необхідну інформацію, про відповідний розмір каблучки. Але потрібно враховувати те, що є ймовірність того, що подруга “проговориться” і таємниця стане очевидною.


Візьміть одну з її каблучок

   Потрібно непомітно взяти одну з старих її каблучок. Ви повинні бути обережним із цим методом, адже в подальшому можуть виникнути неприємні наслідки. Переконайтеся, що ви взяли каблучку, яку вона носить на безіменному пальці правої руки. Підійде навіть каблучка із великого пальцю, з допомогою якого можна приблизно дізнатися розмір каблучки. У разі якщо обрали цей метод, переконайтеся, що відсутність каблучки не викличе у неї емоційного потрясіння, коли вона помітить її відсутність.


Обведіть каблучку

   Як альтернативний варіант можна обвести діаметр каблучки на папері. У ювелірному магазині зможуть підібрати за вашими ескізами відповідну прекрасу.


Порівняйте розмір пальців

   Цей метод дещо складніший, але якщо ви у розпачі, чому б не спробувати. В момент коли ви тримаєте її за руку, подивіться, чи схожий один із пальців на ваш. Наприклад, її безіменний палець може бути таким ж великим, як ваш мізинець. Даний підхід не дуже точний, але чим більше інформації у вас є про розмір каблучки, тим ближче ви до цілі!


Запитайте у своєї коханої

   Світ поділяється на людей, які все ускладнюють і на тих, хто обирає легший шлях вирішення проблем. Якщо ви з дівчиною обговорювали перспективу майбутнього шлюбу протягом довгого часу, запитайте у неї прямо, який у неї розмір каблучки. Не хвилюйтесь, у Вас все ще залишається момент несподіванки. Зрештою, вона не знає, коли ви збираєтесь зробити їй пропозицію і як це буде відбуватися.Попередній запис Наступний запис