Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Як правильно носити фалангові каблучки

Якщо ви збираєтеся купити стильну каблучку - вибір можна зупинити на фалангових. Адже вони вже не перший рік вважаються одними з найбільш популярних і трендових прикрас.


Історія фалангових каблучок


Такі каблучки були популярними ще в давні часи. У Стародавньому Єгипті було модно носити каблучки завдовжки на весь палець. Тоді, це були не просто прикраси, це був такий собі тайник, в якому люди зберігали спеціально приготовлену отруту для ворогів.

В епоху Ренесансу фалангові каблучки виділялися своєю витонченістю і простотою, їх головним завданням було відзначити красу і ніжність жіночих рук.

Першим, хто презентував такі каблучки як сучасну прикрасу став Жан-Поль Готьє. Уже в 2013 році на показі Шанель відомий модельєр Карл Лагерфельд використовує фалангову каблучку, яка безповоротно затверджує нову моду.


Поради про те, як правильно носити фалангові каблучки:

  • Під фалангові каблучки бажано не робити яскравий і помітний манікюр, все повинно виглядати стримано і стильно
  • Ви можете сміливо поєднувати каблучки на фалангу з іншими прикрасами. Головне, вибирайте аксесуари з одного метала і так, щоб вони гармоніювали між собою. Зупиніть свій вибір на тонких і акуратних каблучках.
  • Якщо ж ви віддаєте перевагу діловому стилю, фалангові каблучки також можна носити, але при цьому потрібно вибирати більш мінімалістичні варіанти.
  • При виборі каблучок на фалангу враховуйте той факт, що їх носять на найдовших пальцях - безіменному, середньому і вказівному. Якщо ж ви вибираєте таку каблучку на подарунок або просто немає часу попередньо підібрати розмір, в Ювелірній компанії "Diadema" є незамкнуті фалангові каблучки, які відмінно підійдуть на будь-який палець, завдяки своїй можливості підлаштовуватися під нього.
Попередній запис Наступний запис