Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Як підібрати сережки для дитини?

Які дитячі золоті сережки  купити для свого малюка? Це питання хвилює багатьох: тат, мам і навіть бабусь, які хочуть зробити подарунок своїм дітям і онукам.

Зараз варіантів дитячих сережок дуже багато, всі вони є в ювелірному магазині "Діадема", де Ви зможете підібрати ті, які найбільш до душі.

Спочатку краще купити дитячі сережки з петелькою, адже коли Ви будете дитині чистити вушка, з такими прикрасами це буде зробити комфортно і зручно.

Потрібно звернути увагу на те, щоб вироби були без гострих кутів, тому що під час сну вони можуть врізатися в шкіру маленькій дитині. Це визначити дуже легко, потрібно затиснути вироби між пальчиками.

З метою безпеки і впевненості, краще купуйте закруглені сережки, в них дитині буде комфортніше.

Величина петлі і застібки золотих сережок для дітей

Наступне у виборі- це величина петлі. Обов'язково потрібно дивитися на вік, коли дитині проколюють вуха, адже при виборі сережок з петелькою, дуже важливо, щоб вона безпосередньо була по мочці вуха дитини.

Ще один вибір-застібка. Практично всі сережки-петельки застібаються. Тоді виникає питання: чи може дитина втратити ці прикраси, якщо вони так легко розстібаються?

Не може! Сережка важко розстібається  з Вашою допомогою, а без неї-ні.

Модні дитячі золоті сережки

Різноманітність дитячих золотих сережок дуже велике. Багатьом дітям подобаються пуссети, які вони вибирають з різними каменями.

При виборі пуссетів для дитини головне-знову ж звернути увагу на застібку. Найкращою є в формі рису з різьбленням, яку можна викрутити і потім закрутити в мочку вуха. Не забувайте про те, щоб ця застібка не була гострою і не принесла шкоди Вашій дитині.

Деякі діти люблять прикраси у вигляді тварин і різних мультяшних персонажів. При покупці сережок з дитячої серії пам'ятайте, що мода на мультики змінюється, дитина дорослішає разом зі своїми поглядами. Постарайтеся не помилитися і не купити ті прикраси, які через місяць вона не захоче носити.

Коли Ви визначилися з вибором дитячих золотих сережок  і знаєте всі нюанси, можете придбати їх в ювелірному магазині "Діадема", де наші консультанти із задоволенням Вам допоможуть!Попередній запис Наступний запис