Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Як дізнатися розмір каблучки

Каблучка - це, традиційно, хороший подарунок на будь-яку святкову подію. Підібрати для дівчини прикрасу на палець не легко, адже, перш за все, потрібно визначитися із її смаками та дізнатися, якого розміру каблучки вона носить.


Є кілька перевірених способів, як дізнатися розмір каблучки.


Перший і найпростіший спосіб - виміряти діаметр каблучки всередині. Цифра в міліметрах - це і є розмір. Традиційно, у дівчат розмір варіюється від 15 мм та вище, а розмір чоловічої каблучки - від 20 мм.


Другий спосіб більш складніший, але й похибка при такому методі менша.

Роздрукуйте таблицю з реальними діаметрами каблучок, візьміть прикрасу та приложіть її до найбільш схожого кола. Розмір кола та його діаметр відповідає розміру каблучки. В ювелірному магазині ви можете вказати найбільш наближену цифру , і вам порекомендують прикраси.

  

У народі існує ще один традиційний спосіб перевірити розмір каблучки. Вам знадобиться нитка, оберніть її навколо пальця, проте не затягуйте, закріпіть. Після того прикладіть її до лінійки і визначте діаметр, якщо вагаєтесь між двома розмірами - обирайте більший.


І наостанок, невеликий лайфхак від нас, як непомітно дізнатися розмір каблучки у коханої. Скористайтеся допомогою друга або, якщо бути точнішими - подруги. Запитайте у подруги коханої про розмір каблучки, дівчата такі речі знають краще.


Якщо подруга не допомогла, непомітно візьміть каблучку коханої, обведіть її на папері і виміряйте діаметр.Попередній запис Наступний запис