Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Універсальні кулони на щодень

Ви також помічаєте, як елегантно виглядає будь-яка прикраса на шиї у дівчини? На шиї прикраса доречна завжди, будь то звичайних похід у кіно чи свято. І, на щастя, сьогодні є безліч універсальних прикрас, які чудово поєднуються із будь-яким одягом.


Наприклад, срібні цепочки на шиї завжди були в моді. Зазвичай такі цепочки досягають 10-15 см. і мають середню товщину плетіння. Вони не виглядають масивними, проте привертають увагу. До таких прикрас підходять кулони у вигляді маленького сердечка, яке може оздоблюватися напівдорогоцінним камінням, або ж кулон-буква, яка символізує ваше ім’я. Останні зараз найпопулярніший варіант, адже сприймаються як своєрідний оберіг на щодень, проте й пасуватимуть під вечірню сукню і виглядатимуть символічно.


Підвіска із білого золота, яка доповнюється кулоном із кубічним цирконієм. Минулого року такі підвіски стали хітом продажів у всіх ювелірних магазинах. Сьогодні вони також на піку популярності, адже пасують абсолютно під будь-який образ.


Кулон у вигляді чотирилисника. Така прикраса точно буде радувати вас щодня, адже символізує щастя, багатство та удачу. Чудово поєднується з комбінезонами та літніми сукнями, доповнює образ та додає впевненості.


Універсальні кулони - це чудове рішення для доповнення щоденних та вечірніх луків, адже ви завжди зможете змінити одяг, не змінюючи прикраси.

Попередній запис Наступний запис