Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Топ-5 прикрас, які повинні бути у кожної дівчини

У цій статті ми розповімо про ті прикраси, які обов'язково повинні бути в скриньці кожної дівчини.


Каблучка з діамантом. Діамант — дорогоцінний камінь, який має гарну енергетику, кращі естетичні характеристики і відрізняється особливим блиском, завдяки чому, він заслужено визнаний королем всіх каменів. Каблучка з діамантом притягує погляди оточуючих своєю вишуканістю і блиском. І таку прикрасу гідна носити кожна жінка.


Довгі сережки. Такі сережки візуально витягують шию і вигідно підкреслюють ваші риси обличчя. Вони змушують нас звертати більше увагу на те, як ми рухаємося, як рівно тримаємо поставу.


Сережки-конго. Сьогодні, такі сережки стали дуже популярними, все це сталося через їх можливість бути настільки різними. Вони можуть бути прикрашені камінням, виготовлені з різних матеріалів, бувають різного діаметру і ширини. Все що їх об'єднує — це їх незвичайна і стильна форма.

Назва «конго» натякає на прикраси, які одягали жінки африканських племен. З тих пір, змінилося багато чого, і сережки пов'язують не тільки з етнічними нарядами, а й з офісними костюмами або сукнями для світських прийомів.

Дві найголовніші особливості цих сережок — це універсальність і різноманітність їх видів.


Браслет. Як кажуть, руки — це візитна картка дівчини. Тому, у кожної в асортименті прикрас повинен бути хоча б один браслет. Деякі люблять надягати відразу кілька, але це вже справа смаку. До якої групи ви б не відносилися, будьте впевнені в тому, що цей жіночий аксесуар обов'язково представить у вигідному світлі ваші ніжні руки.


Пусети. Такий варіант сережок дуже зручний на кожен день, вони вписуються в абсолютно будь-який образ. Якщо ж сережки здаються вам недостатньо яскравими, ви можете підібрати варіанти з кольоровим камінням. Така прикраса чудово підкреслить блиск ваших очей або колір губної помади, - в залежності від того, який відтінок каміння ви виберете.

Попередній запис Наступний запис