Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Тонкощі при виборі каблучки на заручини

Тонкощі при виборі каблучки на заручини

У певний момент життя багатьох чоловіків хвилює, як же обрати каблучку для заручин. Питань завжди багато, але насправді це не так страшно.

Давайте розберемося :

Почніть з того, що дізнайтеся розмір пальця нареченої, так як розмір колечка можна виміряти далеко не завжди.

Потім спробуйте підібрати форму і дизайн. Зверніть увагу на класику: приклад класичної каблучки для заручин виглядає, як проста з одним каменем, найчастіше з діамантом.

Варіантів дизайну безліч, ключовий момент на який радимо звернути увагу - висота каста. Каста - це те, що тримає камінь. Якщо він занадто високий, каблучка може чіплятися за одяг або за руку, наприклад, може бути незручно одягнути рукавичку. Хоча, чим більше камінь, тим вище буде каст.

Колечко не обов'язково має бути з одним каменем, їх може бути три або більше. Наприклад, Марк Цукерберг подарував своїй майбутній дружині каблучку з рубіном, а у принцеси Діани було з сапфіром, оточеним діамантами.

Ще один лайфхак при виборі: чим раніше ви почнете шукати каблучку для заручин, тим більше у вас буде варіантів для вибору.

Плануйте покупку за місяць або два, тому що далеко не всі моделі зазвичай є в наявності, особливо потрібного розміру. А купити колечко для заручин, можна в ювелірному магазині "Діадема".

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КАБЛУЧКУ В УКРАЇНІ?

Колір золота вибрати легко і просто, подивіться, що вже носить ваша дівчина. Варіантів не так багато: червоне, жовте або біле золото. До речі, біле на Україні зараз найпопулярніше.

Ще один момент - розмір руки. Як правило, чим тонше і менше сама рука, тим легше і витонченіше повинна бути каблучка і навпаки. Тут треба зазначити, що розмір руки не завжди можна порівняти з розміром самої людини. Іноді тендітні люди можуть мати досить великі руки, просто зверніть на це увагу.

А якщо вже хочете продумати все наперед, майте на увазі, що до колечка в майбутньому приєднається і обручка, тому краще, якщо ця пара буде одна одній підходити за формою.

СКІЛЬКИ ПОВИННІ КОШТУВАТИ КАБЛУЧКИ ДЛЯ ЗАРУЧИН В КИЄВІ?

Тепер найстрашніше запитання: скільки ж каблучка повинна коштувати, і який розмір каменю не соромно дарувати?

Історично, подарунок такої прикраси символізував не тільки серйозність намірів чоловіка, а й був покликаний продемонструвати його можливість утримувати майбутню сім'ю. На даний момент це стереотипний символ, а не необхідні докази, але будьте готові до того, що дівчина спробує з'ясувати вартість каблучки, ну і звичайно ж поспішить обговорити ваш подарунок з подругами.

Правильний підхід - це коли маєш час, а також можливість спочатку вибрати дизайн прикраси, а потім підібрати камінь під смак і бюджет.

Зробивши вибір, купуйте каблучки для заручин в Україні, Києві та інших містах онлайн в нашому ювелірному магазині "Діадема".

Попередній запис Наступний запис