Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Символіка обручок

Вибір обручок – це дуже важливий момент у житті кожного, адже вони будуть супроводжувати вас протягом усього подружнього життя і нагадувати найсвітлішу подію.


Купуючи каблучки від ювелірної компанії "Diadema" – ви вибираєте індивідуальність. Наші ювеліри допоможуть втілити в реальність навіть найсміливіші задуми.


Не обмежуйте свій політ фантазій і створюйте прикраси з унікальним дизайном: вони завжди матимуть особливу цінність для вас.


Що ж символізують обручки?


Звичай обмінюватися каблучками при одруженні сягає своїм корінням у давні часи. Перші згадки про обручки знайдені в пам'ятках, які були написані єгипетськими ієрогліфами. Жителі Давнього Єгипту згибали коріння рослин у вигляді каблучок. Згодом, матеріал, з якого їх виготовляли, змінювався, а ось символіка – залишилася і до цього дня.


Обручки – це символ єдності і любові, яку передають закохані одне одному.


А чи замислювалися ви над питанням, чому обручки носять на безіменному пальці правої руки? Версій є декілька:


У Китайській міфології писалося, що всі пальці руки мають "сімейний" сенс. Великий палець пов'язує людину з батьками, вказівний - з братами та сестрами, безіменний - з другою половинкою, а мізинець - з її дітьми.


Європейці вважали, що існує так звана "вена любові", яка з'єднує безіменний палець безпосередньо з серцем.


Також, у безіменного пальця є ще одна цікава особливість – він, практично, не задіяний при виконанні фізичної роботи, саме з цієї причини, присутня на ньому каблучка, повсякденним справам не буде перешкодою.

Попередній запис Наступний запис