Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Питання, які часто задають в соц. мережах

У цій статті ми розповімо вам, які запитання ставлять нам клієнти найчастіше і відповімо на них максимально доступно і розгорнуто.

Питання: Найчастіше до нас надходить питання про те, чи можемо ми зробити прикраси на замовлення.

Відповідь: Так. Майстри нашої компанії можуть створити прикраси на замовлення, враховуючи всі ваші побажання. Ювелірна компанія "Diadema" - виробник ювелірних прикрас. Команда професіоналів ретельно продумує кожен крок виробничого процесу, починаючи від обробки матеріалів та закінчуючи делікатною роботою з дорогоцінним камінням. Ми робимо ексклюзивні прикраси за власним ескізом.

У тому випадку, якщо ви хочете купити каблучку в нашому магазині, але в наявності немає розміру, ми можемо зробити її під ваш розмір пальця. Час очікування - приблизно 2-3 тижні.

Питання: Часто люди запитують про те, чи ми використовуємо натуральні камені в своїх прикрасах.

Відповідь: У більшості наших прикрас використовуються натуральні камені. Також у нас є вироби, в яких присутні гідротермальні - це камені, які виготовляються штучним способом в лабораторії. Вони абсолютно ідентичні натуральному камінню за хімічним складом, блиском, структурою та прозорістю.

Питання: Багатьох людей цікавить питання, чи даємо ми гарантію на прикраси.

Відповідь: У нас діє гарантійне обслуговування всіх наших виробів протягом двох років. Якщо ж ви зіткнулися з поломкою прикраси, ви можете сміливо звертатися в один з наших ювелірних магазинів. Наші майстри допоможуть відремонтувати ваш виріб.
Попередній запис Наступний запис