Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Під що носити масивні сережки

Масивні сережки - це не лише про “конго”. Є ще кілька популярних видів таких сережок: сережки-підвіски, сережки-кафи, сережки-кісточки та джекети. В основному, всі ці види сережок можна використовувати для щоденних образів, але є кілька незвичайних варіантів.


Вечірня сукня та сережки-кісточки. На носі випускні бали, ось-ось розпочнеться сезон весіль та дівич-вечорів. Елегантні вечірні сукні до колін - маст хев у гардеробі кожної дівчини, проте сережки-кісточки ще більш потрібна річ. Адже такі сережки можна комбінувати із легкими сунями-сарафанами, довгими вечірніми сукнями та літніми комбінезонами. Сережки-кісточки подовжують шию, виділяють красу вушок та стають останнім бездоганним елементом в образі. Їхній витончений дизайн допомагає підкреслити жіночність та елегантність.   


Кафи - незвичайна прикраса. По-суті, це сережки, які кріпляться по всій довжині вуха. Вони підходять як для щоденного носіння, так і для елегантних вечірніх нарядів. Наприклад, модна в цьому сезоні юбка плісе, поєднана з елегантним чорним джемпером, та ніжні кафи з білого або червоного золота роблять із будь-якої дівчини ще більшу красуню.  


Також сережки-кафи сьогодні вважаються одним із головних трендів ювелірних прикрас.


Сережки-джекети не зовсім відносяться до масивних сережок, більше - до сережок-трансформерів, проте мають не менш елегантний вигляд. Їх можна комбінувати з будь-якими сукнями, юбками та навіть джинсами.Попередній запис Наступний запис