Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00
Хочу

Найкращі традиції Великодня: що подарувати на свято

Великдень - це одне з найбільших свят в Україні. Зазвичай, у цей день принято збиратися за дружнім сімейним столом усією родиною. Тому, відповідно, без подарунка тут не обійтися.


Подарунок на Великдень повинен бути особливим, адже це церковне свято, і символізує воно любов, злагоду, та чудо. Якщо обираєте подарунок племінниці або похресниці, хорошим варіантом стане золотий чи срібний хрестик. Сьогодні різноманітність дизайну церковних хрестиків дуже обширна. Спеціальні вставки з кубічного цирконію або дорогоцінного каміння роблять таку прикрасу вишуканою, а відхилення від стандартної форми -  додають сучасності.


Для дочки чи сестри у якості подарунка підійде підвіска або браслет. Підвіски: різноманітність цієї прикраси сьогодні зашкалює. Ви можете обрати будь-яку за вашим смаком, але, зважаючи на свято, варто надати перевагу стриманому та простому варіанту. Підвіска-ключик буде символізувати ваші приховані та світлі почуття до рідної людини. Підвіска у вигляді нескінченності нагадуватиме  про довговічну любов до доньки або нерозлучну дружбу із сестрою. Якщо ваш вибір пав на браслети, то тут буде доречним вибрати класичний тонкий браслет чи браслет із срібла зі вставками кубічного цирконію.


Для мами чи подруги варто підготувати подарунок на шию або вушка. Сережки із вставками кубічного цирконію, сережки-пусети та сережки-трансформери - це чудовий варіант для ідеального подарунка. Варто зважати на те, що сережки можна скомбінувати із кольє чи підсвіткою. Навіть класичний золотий або срібний ланцюжок із оригінальним плетінням буде чудово виглядати на шиї будь-якої жінки.


Повертаючись до теми свята, також рекомендуємо у якості подарунку на Великдень - ладанки. Це підвіски-ікони, які служать оберегом для їх власників. Такий варіант подарунку підійде будь-кому: мамі, сестрі, дружині, донечці, а особливо - похресниці. Тож не зволікайте - даруйте приємні враження вже сьогодні.

Попередній запис Наступний запис