Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

На що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі браслета

Сьогодні, браслети користуються високою популярністю. Перше, на що потрібно звернути увагу при покупці - розмір браслета. Але далеко не всі знають як зробити це правильно. Для того, щоб зрозуміти, якої довжини вам потрібен браслет, необхідно обгорнути зап'ясток сантиметровою стрічкою в найширшому місці і додати до отриманого результату від 0,5 до 1,5 см (щоб браслет був вільним на руці і не викликав дискомфорт).


Якщо ж ви хочете купити браслет з масивною вставкою або великим каменем, в такому випадку, додавати 1 см до розміру не варто, така прикраса має щільно облягати руку.


Браслет із застібкою. Правильно підібраний браслет за розміром, вважається тоді, коли між браслетом і зап'ястям може спокійно поміститися великий палець.


Браслет без застібки. Щоб підібрати потрібний розмір браслета без застібки (монолітний), стисніть руку так, ніби хочете надіти аксесуар, і заміряйте сантиметром зап'ястя в самій виступаючій частині. Прикраса такого розміру не спадатиме з вашої руки.


Форма та дизайн браслета


Грамотно підібраний браслет здатний як доповнити образ, так і стати його основним акцентом. При цьому, дуже важливо, щоб він не виділявся з загального стилю і вдало виглядав на руці. Краще тримати в своєму асортименті кілька браслетів, що дозволить в кожній конкретній ситуації підібрати максимально вдале поєднання.


Поєднуючи браслет з нарядом, необхідно заздалегідь визначитися, чи хочете ви зробити на ньому акцент. Якщо так, то цілком відмінним вибором буде контрастний аксесуар великого розміру. Такі варіанти будуть найкращими для вечірок або урочистих заходів. Для ділового образу краще підібрати мініатюрний виріб.


Не забувайте, що купівля будь-якого виробу повинна бути в задоволення. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або ж вам не подобаються окремі елементи оформлення, не варто купувати такий браслет. Краще вибрати модель простіше, але повністю відповідну до ваших внутрішніх відчуттів.

Попередній запис Наступний запис