Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Чого очікувати від головної ювелірної події весни “Ювелір Експо Центр”

Вже завтра у Міжнародному виставковому центрі пройде найочікуваніша ювелірна подія цієї весни, на якій десятки провідних ювелірних компаній України презентують свої нові колекції прикрас.


На виставці буде можливість ознайомитися з асортиментом ювелірних домів України та дізнатися більше про останні тенденції ювелірної моди.


Найкрасивіші прикраси будуть представлені у виставковому центрі. Такі виставки справжній рай для поціновувачів естетики та вишуканості.


Цьогоріч Ювелірний центр “Діадема” не лише презентує свої колекції, але й ознайомить гостей виставки із різноманітним асортиментом прикрас. Ми представлені на ринку вже понад 20 років, а нашою головною перевагою є виготовлення ексклюзивних прикрас за власним дизайном, що допомагає не слідувати тенденціям, а створювати їх. Тож на виставці будуть представлені прикраси на будь-який смак у найбільшому асортименті.Окрім тематичних презентацій виставка  передбачає безліч майстер-класів, тренінгів та бізнес-семінарів. Тож програма обіцяє бути насиченою.


Не пропустіть, завтра у Міжнародному виставковому центрі презентація ювелірних прикрас “Ювелір Експо Центр” за участі Ювелірної компанії “Діадема”.

Попередній запис Наступний запис