Гаряча лінія (067) 328-00-37
Графік роботи з 9:00 до 21:00

Сервіс

DIADEMA

В якості приємного бонусу від виробника ми безстроково і без оплати надаємо такі послуги:

-чистка

-полірування

-заміна або вставка кубічного цирконію (з вини виробника або з вини клієнта)

-ремонтні роботи без вартості використаних матеріалів, таких як золото, срібло, інші дорогоцінні метали, натуральні або дорогоцінні каміння (вартість використаних металів розраховується за курсом НБУ, вартість каміння уточняється додатково).

-заміна пружинки в замку: ланцюжків, браслетів, кольє.

Через особливості при носінні, діє 2 роки гарантія на вироби: ланцюжки, браслети, кольє, сережки з підвісом, запонки, інші рухливі прикраси і вироби які містять з'єднувальні кільця (підвіски, хрестики і т. П.). На всі інші ювелірні вироби діє безстрокова гарантія.


Увага! Втрати золота при чищенні, під час полірування - 1%, при поліровці високої частоти - 2%, при чищенні ультразвуком - 0,5%.Ми розглядаємо індивідуально варіанти ремонту або заміни прикраси, спираючись на експертну оцінку ювелірів. Якщо ремонт вимагає оплати, вона узгоджується з клієнтом до ремонту і пропонуються різні варіанти.

Якщо ремонт вимагає добавки ваги золота або заміни дорогоцінного і натурального кольорового каміння з вини клієнта: робота здійснюється без оплати, сума за матеріали-за собівартістю та видається додаткова гарантія на роботу.

 Ювелірні вироби зберігаються в спеціальних футлярах в сухому темному місці подалі від впливів температур і прямих сонячних променів.

Щоб уникнути механічних пошкоджень, подряпин і розривів виробів, не носити важких об'єктів і твердих предметів, при заняттях спортом та інше.

Золоті вироби не повинні поєднуватись з мильними розчинами, речовини, які включають в себе хлор, йод, кремами і мазями, які мають ртуть та її сполуки, а також інші хімічні реактиви.

Натуральний дорогоцінний камінь потребує особливого догляду.

Вироби потрібно знімати при важких ручних роботах.

Вироби з перлами і янтарем погано витримують надмірну вологу, високу температуру і сонячні прямі промені.