Ua Ru
Гаряча лінія 0 (800) 215-114
Хочу

Доставка і оплата

DIADEMA

Доставка

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Термін виконання замовлення, як правило, становить 5-ть днів. Після оформлення замовлення оператор контакт-центру вкаже орієнтовну дату отримання обраного Вами товару.

Доставка оплачується Адміністрацією сайту. Будьте уважні, при оформленні товару вкажіть ім'я та прізвище людини, яка буде отримувати відправлення, а також уточніть номер відділення «Нової Пошти». Зверніть увагу, що комісію за післяплату ( 2% від суми післяплати + 20 грн) сплачує у відділенні «Нової Пошти» замовник.


ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ


Доставка кур’єром здійснюється лише при оформленні замовлення на суму більше 10 000 грн та за повної передплати товару. У такому випадку доставка товару кур’єром оплачується Адміністрацією сайту.

Відправлення з товаром передається в службу кур'єрської доставки. Після чого, кур'єр зв'яжеться з Вами за вказаним в замовленні номером для узгодження точного часу і адреси доставки. У випадку відмови від відправлення Адміністрація сайту сплачує витрати за повернення відправлення, а також повертає кошти замовнику на вказаний номер карти, з якої була здійснена оплата.

При отриманні замовлення, для уникнення непорозумінь, Ви обов'язково повинні мати документи, що підтверджують Вашу особу.ЯК ЗАБРАТИ ЗАМОВЛЕННЯ З ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Ви отримаєте СМС-повідомлення від компанії «Нова Пошта» на свій номер телефону з вказаним номером накладної і відділенням, де зможете забрати відправлення. Для Вашої зручності, відправлення буде зберігається у відділенні протягом 5 діб. По закінченню зазначеного терміну відправлення повертається Адміністрації сайту.


ВИТРАТИ ПО ЛОГІСТИЦІ: СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ, У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ АБО ВІД Кур'єра - ОПЛАЧУЄ КОМПАНІЯ DIADEMA.


Статус посилки:


Оплата

Карткою VISA та MASTERCARD

При оформленні замовлення Ви маєте можливість зробити оплату як карткою VISA, так і Mastercard. Оператор контакт-центру передзвонить в зручний для Вас час з 9:00 до 19:00 для уточнення деталей переказу коштів, підтвердження замовлення тощо.

Персональні дані замовника обробляються тільки з його згоди. Адміністрація сайту гарантує конфіденційність персональних даних.

Всі запитання Ви можете з'ясувати по телефону гарячої лінії 0 (800) 215-114 з 9-00 до 19-00.