Інтерент-магазин:
Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 21:00
сб-нд з 9:00 до 21:00
Хочу

Доставка і оплата

DIADEMA

Доставка

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Термін виконання замовлення, як правило, становить від 3х до 5-ти днів. Після оформлення замовлення оператор контакт-центру вкаже орієнтовну дату отримання обраного Вами товару.

Доставка оплачується Адміністрацією сайту. Будьте уважні, при оформленні товару вкажіть ім'я та прізвище людини, яка буде отримувати відправлення, а також уточніть номер відділення «Нової Пошти». Зверніть увагу, що комісію за післяплату ( 2% від суми післяплати + 20 грн) сплачує у відділенні «Нової Пошти» замовник.


ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ


Доставка кур’єром здійснюється лише при оформленні замовлення на суму більше 5 000 грн та за повної передплати товару. У такому випадку доставка товару кур’єром оплачується Адміністрацією сайту.

Відправлення з товаром передається в службу кур'єрської доставки. Після чого, кур'єр зв'яжеться з Вами за вказаним в замовленні номером для узгодження точного часу і адреси доставки. У випадку відмови від відправлення Адміністрація сайту сплачує витрати за повернення відправлення, а також повертає кошти замовнику на вказаний номер карти, з якої була здійснена оплата.

При отриманні замовлення, для уникнення непорозумінь, Ви обов'язково повинні мати документи, що підтверджують Вашу особу.


ДОСТАВКА ЗА РАХУНОК АДМІНІСТРАЦІЇ МЕРЕЖІ DIADEMA ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ПОНАД 1500 ГРН.


ЯК ЗАБРАТИ ЗАМОВЛЕННЯ З ВІДДІЛЕННЯ «НОВОЇ ПОШТИ»

Ви отримаєте СМС-повідомлення від компанії «Нова Пошта» на свій номер телефону з вказаним номером накладної і відділенням, де зможете забрати відправлення. Для Вашої зручності, відправлення буде зберігатися у відділенні протягом 5 діб. По закінченню зазначеного терміну відправлення повертається Адміністрації сайту.


ВИТРАТИ ПО ЛОГІСТИЦІ: СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ, У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ АБО ВІД Кур'єра - ОПЛАЧУЄ TM DIADEMA.


Статус посилки:


Оплата

Карткою VISA та MASTERCARD

При оформленні замовлення Ви маєте можливість зробити оплату як карткою VISA, так і Mastercard. Оператор контакт-центру передзвонить в зручний для Вас час з 9:00 до 19:00 для уточнення деталей переказу коштів, підтвердження замовлення тощо.

Персональні дані замовника обробляються тільки з його згоди. Адміністрація сайту гарантує конфіденційність персональних даних.

Всі запитання Ви можете з'ясувати по телефону гарячої лінії Вставка області, що включається з 9-00 до 19-00.