Обмін і повернення

Шановні Клієнти, Згідно законодавства України, ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню та обміну. Однак, при придбанні ювелірних прикрас у нашому інтернет-магазині ми йдемо Вам назустріч  і проводимо обмін ювелірної прикраси належної якості, що не підійшла Вам за розміром або будь-яким іншим зовнішніми характеристиками. Для цього Вам необхідно звернутися на гарячу лінію 067- 430- 29- 99  Пн-Пт з 9:00 до 18:00.

Для обміну необхідно надати:

Виріб – новий, опломбований. 

Товарний чек і паспорт виробу. 

Документ, що засвідчує особу.

Зверніть увагу, що після отримання виробу на обмін протягом 2-5 робочих днів нами проводиться експертиза  контролю якості виробу, після чого приймається рішення про обмін ювелірного виробу. Вироби зі вставками з дорогоцінного каміння обов'язково відправляються на офіс ТОВ - фірма "Діадема" і термін експертизи становить до 7 днів.

На жаль, ми не можемо обміняти виріб в наступних випадках:

Пошкоджена бірка, виріб розпломбовано, відсутній товарний чек або паспорт виробу.

Минуло понад 14 днів з дня продажу.

Виріб має сліди механічних пошкоджень.

Виріб має ознаки використання.

Виріб змінив свої властивості внаслідок неправильного користування: знаходження в басейні, при взаємодії з лужними миючими засобами, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки, а також в результаті впливу інших зовнішніх факторів.

 

Запитайте