Доставка і оплата

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. Послуга післяплати сплачується інтернет-магазином Diadema.ua відповідно до тарифів кур'єрської служби "Нова пошта".

 

КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА В РУКИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА БУДЬ-ЯКУ СУМУ.

У РАЗІ ВІДМОВИ ВІД ПОСИЛКИ У ВІДДІЛЕННІ АБО ВІД КУР'ЄРА НОВОЇ ПОШТИ – ВСІ ВИТРАТИ СПЛАЧУЄМО МИ.

У разі відмови Вами від замовлення у відділенні «Нової Пошти» або від Кур'єра, Ви нічого не сплачуєте. Всі витрати за логістику і за повернення товару сплачуємо ми.

ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ

Вам на вказаний номер телефону прийде смс з номером накладної та запрошенням прийти і забрати свою посилку. Ваша посилка буде чекати на Вас протягом 5 днів у відділенні «Нової Пошти». Автоматичне повернення товару -  після 5-ти днів зберігання у відділенні Нової Пошти.  При отриманні замовлення при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Перевірити статус своєї посилки можна тут: novaposhta.ua/ru/tracking 

Оплата платіжними картами VISA і MASTERCARD

До оплати на сайті приймаються карти Visa і MasterCard. При формуванні замовлення Вам необхідно вибрати у списку можливих способів оплати «Оплата платіжною карткою VISA/Master Card», після чого підтвердити замовлення.

Після чого чекайте на дзвінок від нашого Менеджера протягом найближчого часу. Наші менеджери працюють з 9:00 до 18:00, Сб-Нд -  вихідні. Менеджер повинен отримати Ваше підтвердження замовлення, а також повідомить Вам про строки Доставки або підтвердить наявність товару саме в тому магазині, з якого Вам буде зручно забрати замовлення.

Послуги Оплати банківською платіжною карткою надаються Банком за допомогою платіжного сервісу  I Pay. https://www.ipay.ua/

Персональні дані обробляються за вашою згодою. Збереження ваших персональних даних гарантується. http://diadema.ua/articlesumovi-vikoristanna-sajtu_ukr

Якщо у Вас виникають проблеми в процесі оплати або щось не виходить, Ви можете зателефонувати на гарячу лінію 067-430-29-99, наші менеджери швидко і з задоволенням проконсультують Вас і допоможуть Вам здійснити оплату.

 

Запитайте